Trenerska ODYSEJA

Blog Trenera Odysei Umysłu w Polsce

W jednym z pierwszych wpisów pisałem, o tym jak zostać trenerem Odysei Umysłu.  Do poczytania tutaj – Jak zostać trenerem Odysei Umysłu…? Jak zatem wygląda kwestia trener i szkolenia?

W wrześniu zostałem zaproszony do „elitarnego” 😉 grona trenerów i osób zaangażowanych w szkolenia nowych trenerów Odysei Umysłu w Polsce. Dla mnie osobiście jest to możliwość zdobycia nowego doświadczania i głębszego zaangażowania się w Odyseję. 

W pracy zarówno zawodowej, jako informatyk jak i trenera ważne jest, aby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Co czynię poprzez liczne szkolenia i warsztaty. A także przez zaangażowanie się w takie akcje, jak chociażby szkolenia trenerów. 

Inną opcją jest czytanie książek czy własny trening kreatywności, których niejednokrotnie pisałem na blogu. Nasz mózg podobnie, jak inne części ciała np. mięśnie musi być ciągle rozwijany i trenowany, aby prawidłowo funkcjonował. 

odyseja umysłu
Przygotowania do występów – Finał Ogólnopolski w Gdyni 2017/2018

Czy Odyseja pomaga w rozwoju trenerowi?

Oczywiście, że tak. Co roku organizowane są PRoTy – Pracownia Rozwoju Trenerów. Nie inaczej jest w tym roku. Zmieniła się co prawda formuła PRoTa, jednak idea pozostał. Na stronie odyseja.org czytamy:

Chcesz być lepszym trenerem? Szukasz pomysłów na zajęcia z Odyseuszami? Potrzebujesz inspiracji i świeżej energii? Jeśli tak, to fakultatywne warsztaty doskonalące – organizowane co roku w ramach Pracowni Rozwoju Trenerów – są właśnie dla Ciebie!
Każde spotkanie poświęcone jest innym zagadnieniom związanym z pracą trenera Odysei Umysłu, zawsze ma bardzo praktyczną formułę i odbywa się w jeden z listopadowych lub grudniowych weekendów.
Warsztaty to nie tylko gwarancja zyskania nowej wiedzy i nowych metod pracy – to także szansa na wymianę doświadczeń, na poznanie innych trenerów „w akcji” i… na dobrą zabawę, albowiem częścią każdych zajęć jest kolacja integracyjna w sobotę wieczorem.

W tym roku Pracownia odbędzie się 1-2 grudnia w Gdańsku. Cena promocyjna udziału, to 100 zł. Jednak jest uzależniona od zapisania się do 4 listopada 2018. Jest również wymagania minimalna liczba uczestników (dokładnie 12), aby warsztaty zostały zorganizowane. 

Hasłem tegorocznego spotkania jest „KALEJDOSKOP INSPIRACJI„. W linku znajdziecie harmonogram oraz informacje o zapisach. https://odyseja.org/narzedzia-i-dzialania/pracownia-rozwoju-trenerow/terminy-i-tematy/

Zachęcam do zapisów i udziału w warsztatach. Sam zamierzam w nich uczestniczyć i skorzystać z okazji na rozmowę z trenerami z całej Polski.

Zmiany weszły w życie!

Jak już niektórzy zauważyli na profilu Instagram jest już nowa nazwa https://www.instagram.com/artur_z.m/  

Jednak, to niejedyna zmiana. Kolejna bardzo ważna zmiana, to nazwa strony, która już oficjalnie brzmi „Trenerska Odyseja” oraz domena blog.arturm.pl. W związku z tymi zmianami nowy adres mail to artur @ blog.arturm.pl

Ze starej strony i adresu e-mail są ustawione przekierowania, więc nie będzie problemu z czytaniem wpisów lub wysyłaniem wiadomości.

Zapraszam również do śledzenia na portalach społecznościowych i zapisania na newsletter 🙂 

Tagged:
Jestem ojcem dwójki dzieci, mężem wspaniałej Basi. W skrócie: Trener Odysei Umysłu; Czytam książki; Biegam; Pracuję jako administrator Systemów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

You Might Also Like